fbpx

Про нас

 

Ми – молода сім’я бджолярів.

Більше десяти років тому ми придбали кілька вуликів, щоб спробувати займатись бджільництвом. Це заняття настільки захопило нас, що врешті 3 роки тому ми наважились змінити звичну роботу в офісі на виробництво крем-меду з власної пасіки, яка знаходиться на лугах біля р. Десна. Коли ж ми отримали перші замовлення клієнтів та пропозиції про співпрацю від різних магазинів, то переконались, що наше захоплення бджільництвом може стати чимось більшим, ніж просто хобі.

 

Наш крем-мед швидко знаходить прихильність у споживачів, адже, окрім меду з родинної пасіки, ми використовуємо справді багато горіхів (10%) або сушених фруктів (15%), на відміну від багатьох інших виробників, які додають лише 1-2% або екстракти.

За 2018 рік ми відвідали 25 виставок та фестивалів, в тому числі «Eco-expo» та «FreeFromFood Ukraine», де представляють лише натуральні продукти харчування. Якість нашого меду підтверджена сертифікацією Інституту бджільництва імені П.І. Прокоповича. Крім того, ми співпрацюємо переважно з українськими перевіреними постачальниками ягід, горіхів та фруктів.

Наша глобальна ціль — відновити культуру споживання меду в сучасному світі. Медова галузь в Україні зараз стоїть на порозі кардинальних змін. На зміну звичайному меду приходить крем-мед. Це продукт, який в поєднанні з ягодами та горіхами нагадує медовий джем, проте зберігає всі корисні властивості, оскільки не піддається нагріванню, а лише змінює консистенцію завдяки інноваційній технології кремування. Крім того сушені ягоди та горіхи суттєво збільшують його енергетичні та оздоровчі властивості.

Ми хочемо збільшити нашу пасіку до промислових масштабів, придбати занедбану будівлю сільської школи села Сохачі, Чернігівської області і переобладнати її для виробництва крем-меду та інших натуральних солодощів на медовій основі. Це забезпечить мешканцям села гідну роботу та стане одним з найбільших виробництв в Коропському районі Чернігівської області. На розширення виробництва ми шукаємо інвестиції та можливості для фінансування. А також проводимо акції на корпоративні подарунки, за умовами якої, окрім знижки для клієнтів, частина коштів спрямовується на збільшення пасіки. Тож кожен може долучитися до розвитку українського села.


instagram facebook